Tłumaczenie sklepu internetowego

Skoro inwestujesz czas, siły i pieniądze sprzedając w sieci, pomyśl o pozyskaniu nowych Klientów i zamów tłumaczenie sklepu internetowego. Niemiecki eCommerce wciąż ewaluuje, rozwija się w zawrotnym tempie. Skoro Niemcy sprzedają u nas (idealo.de, TrustedShops.de) to my możemy sprzedawać u nich, prawda ?

Tłumaczenie sklepu internetowego: xtCommerce

Najbardziej popularną platformą typu eCommerce w Niemczech jest xtCommerce nawiązujący do polskiej wersji osCommerce. Jeżeli zamierzasz zlecić tłumaczenie sklepu internetowego dobrze trafiłeś ! Przetłumaczymy na język niemiecki nie tylko produkty które oferujesz, ale także całą szatę graficzną sklepu. Jeżeli system zarządzania treścią wymaga tłumaczenia na polski, zostaw to nam ! Jeżeli Klient ma być informowany o wysyłce towaru, dostępności artykułów w języku niemieckich, nie zawracaj sobie głowy, zrobimy to za Ciebie !

Tłumaczenie wtyczek i modułów

Każdy sklep internetowy żeby dobrze funkcjonować, musi posiadać tzw. plugin'y czyli wtyczki i moduły. Jeżeli adaptujesz sklep do własnych potrzeb, tłumaczenie sklepu internetowego nie obejdzie się bez tłumaczenia wtyczek i plugin'ów zainstalowanych na Twojej platformie eCommerce.

Tłumaczenia pod SEO

Jak piszę na blogu, sklep z lekkomyślnym opisem produktów jest niewiele wart ! Tłumaczenie sklepu internetowego powinno być nakierowane pod "Suchmaschinenoptimierung" czyli po polsku SEO. Bardzo istotną rzeczą w tłumaczeniu sklepu są frazy i słowa kluczowe, które zwiększają "klikalność" strony, co za tym idzie wzbudzają zainteresowanie Twoją witryną. W dobie sprzedaży online nie wystarczy napisać tekstu który sprawdzi się w reklamie, prasie, banerze. Tłumaczenia z uwzględnieniem SEO jest mocną stroną Twojego biznesu !

Potrzebujesz doskonałego tłumaczenia sklepu online ?

Wypełnij formularz, odpiszę w ciągu 24 godzin i wspólnie ustalimy szczegóły.